כמה עולה אחסנת ציוד בירושלים?

כמה עולה אחסנת ציוד בירושלים?

  • כללי

שירותי אחסנה בירושליםעומדים לעבור בקרוב דירה וזקוקים לפתרון זמני לאחסון הציוד? צריכים לאחסן את הציוד של המשרד בתקופת המעבר? במקרים הללו, במידה ואתם גרים באזור ירושלים – אתם כמובן תחפשו מחסנים באזור, שיאפשרו לכם לקבל שירות של אחסנת ציוד. כמובן שבאופן טבעי, לכם עולה שאלה אחת – כמה עולה השירות של אחסנת הציוד בירושלים? הנה כמה דברים שמשפיעים על המחיר.

כך תדעו מהם הקריטריונים

  • זמן – ככלל, אפשר שככל שאתם תבקשו לאחסן את הציוד לזמן ארוך יותר אתם תשלמו יותר. עם זאת, חשוב לדעת שרוב המקומות ממילא מציעים חבילות השכרה לפי חודשים – ולכן אין בהכרח הבדל תמיד בין שבוע או שבועיים של השכרה.
  • שטח – ככל שאתם צריכים שטח גדול יותר מהמחסן לטובת הציוד שלכם, כך המחיר יעלה. זה הקריטריון המרכזי שמשפיע על המחיר.
  • אבטחה – האם במחסן במקום יש אבטחה? האם מדבור על אבטחה אנושית? מצלמות אבטחה? האם יש מערכות אזעקה? ככל שיש יותר אמצעי אבטחה – כמובן שמחיר האחסנה עולה.
  • ביטוח הציוד – יש מחסנים שמוכנים גם לבטח את הציוד עבורכם, במידה וקורה לו דבר מה. במקרה הנ"ל מחיר האחסון עולה, אם כי לעתים זה משתלם יותר מפניה לחברת ביטוח בדרך עצמאית.
  • נגישות – האם מדובר על מחסן באזור ירושלים שקל להגיע אליו? האם אפשר להוציא ולהכניס אליו פריטים באופן חופשי יחסית? האם השירות הוא גמיש? במידה וכן – אפשר שזה משפיע על העלויות.

קבל הצעת מחיר אטרקטיבית לאחסנה בירושלים – לחץ כאן

ומה עם המחיר הסופי?

מחירי האחסנה של ציוד בירושלים כאמור משתנים לפי כל הפרמטרים הללו. ככלל, הטווח עומד בין 500 ל 900 ש"ח לדירות שבין 2 ל 4 חדרים, כשבדירות 5 חדרים מחירי ההשכרה הם בין 1,000 ל 1,300 ש"ח. מכאן, כבר מדובר על השכרת מחסנים בשטח מסוים במחירים שגם יכולים להגיע ל 6,000 ש"ח בחודש – תלוי בגודל שאתם מחפשים.

סגירת תפריט