ניקוי חניונים

ניקוי חניונים

  • כללי

ניקוי חניונים הינו דבר לא פשוט: צריך להשתמש בציוד מיוחד ולדאוג שהוא יהיה מבריק כל יום בשביל שלל המכוניות אשר באות בשערי החניון. אומנם הליך הניקיון איננו פשוט, אבל אם מפקידים את העבודה בידי חברה מקצועית, התהליך מתבצע בצורה טובה.

הקושי בניקוי חניונים

חניונים נתפסים בחברה שלנו כמקום "מוזנח", מקום שאפשר לעשות בו כמעט הכל ואין צורך לשמור עליו. אנשים מלכלכים בקלות חניון בעוד שבחוץ הם שומרים על הסביבה, אנשים יזרקו בדל בחניון גם אם בחוץ הם יחפשו פח, ותוסיפו לזה את הלכלוך המצטבר שהרכב משאיר עם הפיח והעשן ותבינו למה יש כל כך הרבה לכלוך בחניון.

בתמונה: ניקוי חניון בחיפה
בתמונה: ניקוי חניון בחיפה

העובדה שנכנסות מאות מכוניות לחניון ביום שלם ואף אלפים בחניונים גדולים מוסיפה כל הזמן לכלוך חדש, כתמי שמן, מים, פיח, בוץ וכל לכלוך אחר. כולם מצטברים על הקירות ועל הרצפות של החניון. דבר זה הופך את משימת הניקוי למאתגרת ביותר וצריך לנקות מגוון רחב של לכלוכים אשר נמצאים במקומות שונים.

הטכנולוגיה המנצחת

כדי לנקות חניונים בצורה הטובה ביותר שלא ישאר זכר לשלל הלכלוכים שהיו בו במהלך יום שלם, יש צורך להשתמש בטכנולוגיה מותאמת המורכבת ממכונות ליטוש והברקה.

מכונות אלו מנקות את רצפות החניון בצורה טוטאלית ואיכותית. היות והן עושות את כל פעולות הניקיון האפשריות, איכות המשטחים בסיום עבודתן מובטחת. תמונות ההשוואה של "לפני" ו- "אחרי" לא משאירות מקום לספק כי מכונות הליטוש מוציאות בכוח את כל הלכלוך שהצטבר, ומשאירות אחריהן חניון נקי למכוניות שיבואו אחריהן.

בנוסף למכונות אלו, מבוצע שימוש גם בחומרי ניקוי יעודיים וחזקים שנועדו להסיר את כתמי השמן הקשים ביותר מהרצפה, והן את הפיח שהצטבר על הקירות. בנוסף, העובדה שמשתמשים במכונות ניקוי באמצעות לחץ מים גבוה מבטיח את שלמות הניקיון בכל פינה ברחבי החניון.

התמחות ומקצוענות

חברת ניקיון טובה מסוגלת להתמודד עם כל סוג וגודל של חניון ועושה את עבודתה בצורה הטובה ביותר, עד לשביעות רצונו של הלקוח.

חברת ניקיון מעסיקה עובדים אשר עברו הכשרות מיוחדות לגבי מכונות הליטוש ולגבי אופן ניקוי החניונים, ולכן, עובדי החברה הם המקצועיים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. החברה מפקחת גם על העבודה שנעשית על ידי עובדיה ודואגת למסור חניון נקי ללקוח, לאחר בדיקה קפדנית ויסודית.

מחיר השירות

מחיר ניקוי חניון יכול לנוע בין מאות שקלים לאלפי, וזה תלוי כמובן בגודל החניון. לדוגמה, ניקוי חניון קטן כמו חניון של בניין מגורים יעלה ככל הנראה מאות שקלים, לעומת ניקוי חניון גדול כמו החניון של קניון עזריאלי שיעלה אלפי שקלים לכל הפחות.

תודות לחברת מ.ש.א.פ. ניקוי חניונים על העזרה בעריכה

סגירת תפריט