כמה עולה השכרת פיגום?

כמה עולה השכרת פיגום?

scaffoldingלקראת פרויקטים של בניה ושיפוץ, יש להניח שאתם תצטרכו לשכור פיגומים, אשר יאפשרו לכם להשלים את הפרויקט. באמצעות הפיגומים, ניתן להגיע לאזורים שונים על גבי אתר הבניה עצמו, וכך לבצע עבודות שונות. ברוב המקרים, מעדיפות חברות הבניה השונות להשכיר פיגום לתקופה מסוימת, לטובת ביצוע הפרויקט. יש להבין מכאן, מה יכול להשפיע על מחירי השכירות של הפיגומים, בכדי שתוכלו לבחור את הפיגום שיתאים לכם.

מחירון:

פיגום חיצוני – השכרה לחודש למ"ר – מדידה מחזית הפיגום  30 – 20 ₪

פיגום נייד – השכרה ליום 350 – 250 ₪

פיגום נייד – השכרה לחודש 850 – 750 ₪

פיגום נייח – השכרה לחודש 45 – 35 ₪

מה משפיע על מחירי הפיגום?

●       סוג הפיגום – הדבר המרכזי על המחיר של השכרת פיגום הוא הסוג עצמו של הפיגום. ישנם שני סוגים מרכזיים של פיגומים. הראשון הוא הפיגום הנייח אשר מותקן ממש בסמוך למבנה עצמו והוא מקובע לקרקע. הסוג השני הוא הפיגום הנייד, אשר ניתן להזיז ממקום למקום, ובכך להגיע לאזורים נוספים. מאחר שהפיגום הנייד נחשב נוח יותר ושימושי יותר – המחיר שלו גבוה הרבה יותר מהמחיר של פיגום נייח.

●       השכרה לפי יום או חודש – לרוב, ישנם שני מסלולי השכרה אפשריים להשכרת פיגומים ניידים המסלול הראשון הוא של השכרה לפי יום, והשני לפי חודש. כמובן שאם משכירים את הפיגומים ליומיים זה זול יותר מהשכרה לחודש וחצי, אך יש לשים לב שכאשר מסתכלים על העלות הכללית – בשכירות פיגום לחודש, המחיר שתשלמו עבור כל יום בנפרד יהיה נמוך יותר. לכן, אפשר שלעתים יהיה עדיף לשכור לפי חודש ולא לפי יום, אם מדובר על תקופה גבולית.

●       גובה הפיגום – אם אתם שוכרים פיגום נייח, יש לקחת בחשבון שהמחיר שלו מושפע בין השאר גם לפי הגובה שבו הוא יותקן. לרוב, יש טווחים שונים של גבהים שמשפיעים על מחיר הפיגום  -למשל מחיר לפי 3 מ' לגובה, מחיר ל 7 מ', וכיו"ב.

מה עם המחיר הסופי?

המחיר הסופי להשכרת הפיגום משתנה כאמור לפי הקריטריונים. המחיר להשכרת פיגום נייח עומד על בין 25 ל 35 ש"ח ליום אחד, בעוד שלפיגום נייד המחיר נע בין 280 ל 350 ש"ח ליום. ההשכרה שלהם לחודש, תוכל לרוב להוריד את המחיר ליום באופן משמעותי, לעתים ב 80%, בעיקר אם מדובר על הפיגומים הניידים.

סגירת תפריט